השתלת שיער

חולה גבר צעיר רצה להפחית את מראה קו השיער הנסוג. הוא בחר בהליך השתלת שיער עם שתל של 2,500 דולר ליצירת קו שיער טבעי ומלא. ד"ר ג'קונו ביצע את ההליך לטיפול בחששות החולים.

שיטה נוספת להשתלת שיער, עקירת יחידת זקיקים (FUED), פותחה בשנות התשעים על ידי הרופא האוסטרלי ד"ר ריי ווד ואחותו ד"ר אנג'לה קמפבל [6]. הם חשבו שגזירת עור גדול לקציר שיער התורם הייתה טראומטית מדי ופיתחו את ה- FUED.

השתלת יחידת זקיקים (FUT)

היא שיטת השתלת שיער מסורתית בה נשלף רצועת שיער לינארית מהעור בגב או בצד הקרקפת. השתלת שיער היא הליך בו מושתלים זקיקי שיער מאזור אחד של הראש (אזור התורם) לאחר (האזור הדק יותר) או לאזור המקבל. השתלת שיער מתבצעת להחזרת שיער באזורים בקרקפת שהם קרחים או דלילים. זקיקי מבוגרים בריאים בגודל מלא מועברים מעור התורם לדילול, מה שמגדיל את צפיפות השיער שזה עתה צמח.

ישנם מספר סוגים של ניתוחים להחלפת שיער

הכוללים השתלת שיער, ניתוח דש (הגדלת רקמת הקרקפת), הפחתת קרקפת ושיטות להחלפת שיער. ישנם מטופלים הסובלים מנשירת שיער משמעותית ולא ניתן לכסות את כל הכתמים הקרחים בקרקפתם בהליך יחיד. לכן, הם עשויים לדרוש יותר מהשתלת שיער אחת כדי לכסות את הקרחת. השתלת שיער היא טכניקה כירורגית בה מסירים זקיקי שיער מחלק בגוף (מה שנקרא אתר התורמים) לחלק קירח (או כמעט קירח) בגוף (מה שנקרא אתר המקבל) ). השתלות שיער מאפשרות למנתחים להעביר שיער בריא מהקרקפת לאזור עם שיער דק יותר. השתלות שיער מכילות זקיקי שיער עמידים להתקרחות בחלק האחורי של הראש וניתנים להשתלה על קרקפת קרחת. השתלת השיער שימשה לשיקום ריסים, גבות, זיפים, שיער בשד ובבגרות ומילוי צלקות הנגרמות כתוצאה מתאונות או פעולות כמו מתיחת פנים או השתלות שיער קודמות. השתלת שיער שונה מהשתלות עור בכך שתלים מכילים את האפידרמיס (דרמיס) המקיפים את זקיקי השיער וניתן להשתיל שתלים זעירים רבים על רצועת עור אחת. במהלך השתלת שיער, מנתח פלסטי או עור מסיר שיער מאזור קירח בראש. המנתח יכול להזיז את השיער קדימה או למעלה מאחור או מצד הראש.

לאחר ניקוי הקרקפת, המנתח מורדם את האזור סביב הראש בעזרת מחט קטנה בהרדמה מקומית. השיער מושתל אז לתוך חבישה בקרקפת ואתה מקבל הוראות לטיפול בבית. השתלת מיקרו מכילה בדרך כלל 1-2 השתלות שיער, תלוי בכמה כיסוי יש צורך.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר של השתלת שיער, רופא העור עשוי להמליץ על תרופות לטיפול בנשירת שיער. תרופות אלו יכולות לעזור לנשירת שיער ודילול הנמשכות לאחר ההשתלה.

תרצה לבחור רופא שמבין בנשירת שיער לפני ביצוע השתלת שיער

רופאי עור מתמחים במחלות הפוגעות בעור, בשיער ובציפורניים שלנו, ולכן יודעים הרבה על נשירת שיער. להלן רשימת השאלות שעליך לשאול רופא לפני שתקבל טיפולים קוסמטיים, כולל השתלות שיער. כשמדובר בשיקום שיער והשתלת שיער בניו יורק, ד"ר וולפלד הוא המנתח המטפל בטיפול שלך. המועמד הניתוחי הנכון להשתלת שיער הוא גבר או אישה הסובלים מנשירת שיער באזור מסוים בגופם, בדרך כלל בקרקפת. אם איבדת את השיער או שמת לב שקו השיער שלך נסוג, החלקים שלך מתארכים או שהשיער שלך מדלל, אתה יכול להיות מועמד לשיקום שיער או להשתלת שיער שלנו בניו יורק.

האזור המיועד להשתלת שיער חייב להיות יציב ודפוס נשירת השיער לא צריך להיות פרוגרסיבי. על מנתח השתלת השיער או הרופא המקומי להשתלת שיער לשמור על שטח השתל כדי לייצר את הצפיפות הדרושה.

שיקום שיער

הוא תהליך של שחזור שיער באזור דק או קירח. מדובר בזקיקי שיער המושתלים בכדי למלא את אזורי קו השיער הדליל ו / או הנסיגה בקרקפת שהפכו לקירחת ולעתים מכנים השבת צמיחת שיער טבעית, טכניקות התחדשות כגון שחזור שיער PRP או ככלי עזר למתן שיער. תרופות לגידול. שיקום שיער הוא תהליך של גירוי צמיחת שיער חדשה באמצעות טיפולים מתחדשים ותרופות לצמיחת שיער, כמו גם השתלת שיער מזקיקי שיער בריאים באזור הקירח או הנסיגה ליצירת מראה חיוני, בריא וצעיר.

מנתחים מובילים להשתלת שיער נותנים סקירה על הטיפולים הכירורגיים היעילים ביותר וכיצד תפתח ענף שיקום השיער בעשר השנים הבאות

ד"ר אנדרו ג'קונו, מנתח פלסטי מוסמך להשתלת שיער, מספר על שיטות השתלת השיער השונות שהוא מציע לחולים במרכז הכירורגי שלו בניו יורק-לונג איילנד. השתלת שיער היא הליך בו לוקחים שיער מאזור הראש בו הצמיחה אינה מושפעת מהתקרחות והושתלה לאזור זה. בטכניקות מודרניות משתמשים בהשתלת שיער קטנה בקו השיער, המכונה יחידת זקיק בודדת, כך שהשיער נראה טבעי. בעיקרו של דבר, ההליך כולל השתלת שיער של האזורים הקירחים של יחידות הזקיק, כך שהוא נראה טבעי ולא ניתן לזיהוי על ידי השתלת השיער.

Bosley Fue הינה טכניקת השתלת שיער מינימלית פולשנית בה יחידות זקיקים (שתלים) עם 1-4 זקיקי שיער מוסרים מאזור התורם של המטופל ומושתלים לאזור הנמען

טכניקת השחזור של Fose שיער (r) יוצרת קו שיער שנראה טבעי ולא ניתן לזיהוי. תוכל ללמוד עוד על Fue ו- FUT כאן. שתי השיטות הניתוחיות העיקריות הן כריתה והשתלה של זקיקי שיער.

ד"ר גארי לינקוב

הוא חבר איששרס הנחשב למנתח המוביל להשתלות שיער בניו יורק עם ניסיון בתהליכי קרקפת מסורתיים, גבות, זקנים והשתלת שיער בגוף. הוא משתמש בטכניקות ההשתלה האחרונות מ- FU ועובד עם טכנאי שיער מנוסים כדי להשיג את התוצאות הטובות והיפות ביותר בהשתלת שיער עבור מטופליו במרפאת כירורגית פנים פלסטית. אנא צרו קשר עם מרפאת השתלת הפנים לפלסטיק והשיער במנהטן, ניו יורק כדי לתאם פגישת ייעוץ בחינם.

כתיבת תגובה