מזותרפיה

מזותרפיה היא צורת טיפול מודרנית המורכבת מהזרקת תרופות, ויטמינים ומינרלים לאזורים העשויים לדרוש טיפול. טיפולי מזותרפיה הם פתרונות קוסמטיים שאינם כירורגיים שמטרתם לצמצם אזורים בעייתיים בגופך כגון צלוליטיס, השמנת יתר, קווי מתאר בגוף, הצערת פנים וצוואר, עד כמה שם בלבד. טיפולים אלה ניתנים באמצעות זריקות רבות המכילות תרופות שונות שאושרו על ידי ה- FDA וכן ויטמינים ומינרלים.

מזותרפיה

היא שיטה קבועה שאינה כירורגית להסרת שומן ולשימוש בקווי מתאר בגוף נשירת שיער והזדקנות. הוא פותח בצרפת בשנת 1952 לטיפול בהפרעות כלי דם ולימפה. כדי להבין כיצד פועל המזותרפיה חשוב להתייחס לאטימולוגיה שלו: פירוש המילה meso הוא ביוונית "אמצע" ומתייחס למזודרם, רקמה עוברית המתרחשת בשבוע השלישי להתפתחות העוברית בגוף האדם ויוצרת עור ו רקמת חיבור.

מאז שגילינו שניתן להפחית שומן בגוף באמצעות הזרקת חומרים מסוימים

נעשה שימוש במזותרפיה כדי לעזור לירידה במשקל, הפחתת צלוליט, דוגמנות גוף, הסרת קמטים והצערת פנים. רבים פנו למזותרפיה בשל תכונותיו המשפרות את הזרימה בפנים, והיא מוחלת גם על הגוף ועל הקרקפת. התגלה כי הוא יכול להועיל לכאבים כרוניים, נשירת שיער, נשירת שיער, נשירת שיער, הפרעות עצם ומפרקים ופסוריאזיס, תלוי בחומרים השונים שהוזרקו.

למרות שאין הרבה מה לעשות בהכנה למזותרפיה

ספקים מזהירים כי עליך להפסיק להשתמש באספירין בגלל הסיכון המוגבר לדימום וחבורות במהלך ההליך. מכיוון שניתן להשתמש במזותרפיה למגוון בעיות, היא הופכת פופולארית יותר ויותר לשימוש בפנים כדי להעביר מראה צעיר. מכיוון שנדרשים מספר פגישות במהלך צמיחת השיער ומכיוון שמדובר בטיפול מתמשך, יתכן שתזדקק לפגישות מעקב, מזותרפיה אינה בשום אופן פיתרון זול או פשוט.

מזותרפיה הוצגה על ידי הרופא הצרפתי מישל פיסטור בשנות החמישים והיא נקראת מזותרפיה מכיוון שהיא כוללת סדרה של הזרקות קטנות למזודרם של העור (מסו פירושו "אמצע" ביוונית)

היא מבוצעת על ידי מטפל אסתטי מורשה או אחות במרפאה מכובדת ויש לבחון אותה ולבדוק אותה לאחר התייעצות עם המועצה המשותפת לעוסקים בקוסמטיקה והחברה למזותרפיה בבריטניה. בטיחות היא החלק הראשון, אך מה שהוא עושה לעור, לשיער ולקרקפת ברור: מזותרפיה היא צורב עדין ואיטי ולא טיפול טרנספורמטיבי, וזה לא דבר רע.

ראוי להזכיר כי מזותרפיה אינה משמשת לטיפול בעור מזדקן

אלא למניעת הזדקנות העור. תמיסת המזותרפיה מגרה פיברובלסטים (תאים בעור) לייצר יותר קולגן כדי להילחם בסימני ההזדקנות. ניתן להגדיר בדיקה ספציפית של מזותרפיה כנקודה בה המטופל מבצע את ההזרקה לאזור (למשל נקודת הרגיש המתוארת לעיל) אותה הוא מגלה במהלך הבדיקה.

טיפול מזותרפי טוב יותר לבעיות עור המתרחשות בשכבות התחתונות

כגון התייבשות והזדקנות מתקדמת, על ידי מיקוד בתמיסות פעילות המוזרקות עם מחטים החודרות לעור. פתרונות מזותרפיה רבים מבוססים על חומצה היאלורונית ולכן הם לחים כדי להפוך את העור לשמנמן וזוהר.

מזותרפיה משתמשת בזריקות מיקרו של תרופות קונבנציונליות והומאופתיות לשכבות העור האמצעיות כדי לספק לחלקים מסוימים בגוף חומרים מזינים. מזותרפיה יכולה לשפר את המראה של גברים ונשים בכל הגילאים ולהגביר את ההערכה העצמית.

מזותרפיה

היא טכניקה המשמשת ברפואת סוסים לטיפול בבעיות צוואר, גב ואגן. אם אתה רוצה להצעיר, לגוון ולהבהיר את גוון העור שלך בכל חלק בגוף שלך, מזותרפיה יכולה לעזור לך להשיג את המטרות שלך. טכניקות נשירת שיער במזותרפיה קיימות זמן רב ומשמשות ברפואה כטיפול אסתטי קל לשימוש, ללא תופעות לוואי ומציע תוצאות מבטיחות.

מזותרפיה (ממסוס היווני

"טיפול ביניים" ותרפיה יוונית) היא טכניקה לא פולשנית ולא כירורגית המשתמשת במזריקות מיקרו של תרופות, תרופות הומאופתיות, תמציות צמחים, ויטמינים ומרכיבים אחרים לשומנים תת עוריים. מזותרפיה משמשת ברפואה אנושית לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי שרירים ושלד. במזותרפיה, זריקות מכוונות לתאי שומן כדי לגרום ליפוליזה, קרע בתאים ומוות של תאי שומן.

בשנת 2012 המעבדה הצרפתית המציאה שיטה להכניס טיפולי מזותרפיה לפודלים נוזליים. זו המצאה ראשונה מסוגה בארה"ב ומאפשרת לצרכנים להשתמש בטיפולי מזותרפיה בבית.

מזותרפיה כוללת מערך פשוט של זריקות המסייעות בפירוק אזורי שומן לא רצויים או קטנים

מזותרפיה משמשת למאבק בשומן וצלוליט שטחי בגוף, והמטפל מסוגל להזריק תמיסה המסייעת בפירוק שומן עד 4 מ"מ. זה יכול להיעשות עם אקדח, או שזה יכול להיות נוח יותר עבור הלקוח בעזרת גלגלת מיקרו.

מזותרפיה נגד נשירת שיער מעוררת צמיחת שיער ומשמשת כטיפול מונע לנשירת שיער

אנו יכולים לומר כי זהו טיפול לנשירת שיער, המורכב מזריקת עור עם זריקות מיקרו תוך-רחמיות (עד 4 מילימטרים מתחת לפני העור) של חומרים במינון נמוך, כולל תרופות המכילות יסודות קורט של ויטמינים, מווסתים הורמונליים, חומצות אמינו ומרחיבי כלי דם. החומרים והחומרים המזינים המוזרקים לשיער מזותרפיה עם המחט משתנים בהתאם לאזור שטופל, אך מטרת הטיפול היא לפעול על הקרקפת כדי לעורר התחדשות תאים ולעזור לזקיקים המושתלים להכות שורש ולקדם את צמיחתם.

סדרת זריקות סופר עדינות של קוקטייל ויטמין, מינרל וחומצת אמינו המזין ומצעיר את העור על ידי גירוי ייצור הקולגן והאלסטין, החיוניים לגמישות הטבעית של העור.

מזותרפיה מורכבת מחומצה היאלורונית

12 ויטמינים, 23 חומצות אמינו, 5 מינרלים, 4 קואנזימים, 3 נוקליאוטידים ו -2 סוכני הפחתה. מזותרפיה יכולה לשפר עור עמום ועייף למראה וקמטים שטחיים, לשפר את זרימת הדם האיטית ולעזור לגוף לשטוף רעלים מזדקנים. ניתן להשתמש בו גם כדי לפתור בעיות פיגמנטציה וטיפול באקנה וצלקות, וניתן לשלב אותו כדי לשפר את ההשפעה של טיפולים אסתטיים אחרים כמו בוטוקס וחומרי מילוי.

כתיבת תגובה