שיער שבור

הסיבות השכיחות לשבירת שיער הן עיצוב וצחצוח. שבירת שיער יכולה להתרחש ממגוון סיבות, כולל מוצרי שיער ספציפיים, תזונה ומתח. במאמר זה נבחן 10 מהגורמים השכיחים ביותר לשבר, יחד עם דרכים לטפל ולמנוע שברים ונזק לשיער בעתיד.

המוצרים שאנשים משתמשים בהם לצבוע

לסלסול ולהרפות שיער מכילים לעיתים קרובות כימיקלים המחלישים את השיער ומגדילים את הסיכון להישבר. השתמש במוצרים שתוכננו במיוחד לצביעה וטיפול בשיער כדי להגביל את הנזק ולהשאיר אותך עם נעילה בריאה למראה. השתמש בשיקויים כמו 10 מסכות לתיקון שיער נס שמכסות את השיער מהשורש ועד לקצה ומרגיעות את הקרקפת, מתקנים פיצולים, מחזקים את השיער והופכים את השיער לעמיד יותר בפני נזק עתידי.

מי ברז עלולים לגרום לנזק ומשקעים בשיער

תלוי באלמנטים שהם מכילים. סולפט 3 קורע את השמנים הטבעיים מהקרקפת והשיער וגורם ליובש ולשבירת שיער. שיער יבש ושיער פגום השימוש בשיער פגום מתייחס ליותר מסתם שימוש מוגזם במוצרים לתהליך השיער העלול להרוס את פיר השיער.

באופן אישי, אני מעדיף לחות עם שמפו איורוודי כדי לנקות את השיער שלך, אך עליך להגביל את התדירות לפעם בשבוע אם יש לך קרקפת יבשה והתמוטטות שיער.

אם יש לך שיער סבוך, צחצחי את השיער במסרק ארוך ומרחי מרכך על השיער לפני שהתקלחת. ניתן לייחס נזקי שיער לאחד מגורמים רבים: חום, עיצוב, הלבנה, גוסס, מקלחות חמות או טיפוח שיער לקוי.

דרכים קלות לתיקון נזקי שיער כוללות שמפו עדין, שמנים ומסכות ביתיות. הרעיון שאנשים צריכים לצחצח את השיער במשיחות מכחול של 100% הוא מיתוס. האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה ממליצה להבריש את השיער בתדירות הדרושה לעיצובו.

אם אתה חושב שתספורת גרועה מציקה, המתן עד שתקבל קווצה שבורה שיושבת על שאר השיער שלך. גם אם תעשה הכל כדי להימנע ממנו ולמנוע ממנו לחזק את השיער עוד יותר, הוא עדיין ישבר והוא לא יחזור.

ידוע גם בשם הלבנה כימית, חום יכול לייבש את השיער ולהפוך אותו ליותר שבירה. שבר הוא כאשר השיער שלך נשבר במהלך מחזור החיים שלו, בדרך כלל באמצע הפיר או בשורש, ומשאיר חלקים קצרים משאר השיער.

אם יש לך בעיות עם שברים בשיער, ייתכן שתבחין כי שיערך הולך ומתקצר ומתפתחים קצוות מפוצלים. מבנה השיער שלך עשוי גם להיות שברירי לגס, ושיערך עשוי להיות רגיש יותר לסבך.

שעון הקיץ מתקרב ויש מספר גורמים שונים שיכולים להוביל לשברים חמורים בשיער

שבירת שיער ונשירת שיער הנגרמת על ידי חום קיצוני, כימיקלים קשים, צחצוח ופיתול לא תקינים, תסרוקות שונות ושיטות להוצאת שיער מכונים התקרחות טראומטית. יכולתי לכתוב פוסט שלם בבלוג על טיפוח שיער בקיץ, אך אסכם כאן את הנקודות החשובות ביותר.

הכי טוב לתת לשיער שלך את המנוחה שהוא צריך לפני שהוא נראה פגום

פירי שיער שבירים ונוטים לשבירה, מה שמוביל לקצוות מפוצלים ולשיער תועה וסורר. אם השיער נפגע, חום נוסף או מוצרים לעיצוב יכולים לגרום לו להראות גרוע יותר ולקח יותר זמן להתאושש.

מזג אוויר חם ואקלים לח עלולים לייבש את השיער ולהגדיל את הסיכון לשבירה. אנשים יכולים להימנע או למנוע שבירת שיער בעתיד על ידי הפחתת טיפול בחום. שפשוף שיער רטוב במגבת עלול לפגוע בשיער, להגדיל את התספורת וגם לגרום לשברים.

אם שיער התינוק שלך נראה יבש

צ'ונג מציע למרוח טיפת קרם לחות זעירה. אדמס ממליץ להיות עדין במיוחד בשיער תינוק כשהוא ניזוק, ולנסות לחזק אותו באמצעות מוצר מבוסס חלבון. כאמור לעיל, שיער תינוק צומח מעל קו השיער, כך שנזק מתרחש יותר בשורש השיער מאשר בקצה הפיר.

שיער של תינוקות זה דבר אחד, אבל הפעולה הרכה הקטנה הזו סביב קו השיער שלנו היא נורמלית לחלוטין. זה רק אומר שאנחנו צריכים לתת לשיער לתינוק יותר אהבה ותשומת לב משאר השיער שלנו ולהתייחס אליו בהתאם.

גרטשן מונאהן

מספרה מנוסה בחברת יונה, מכנה את המוך על הפנים שלי "שיער תינוק", ויש לכך סיבה. זה בסדר אם שאר השיער מונח שטוח על הראש ולא צומח בחזרה, אבל שיער התינוק נושר. גם אם הוא בסדר, שיער תינוק נוטה להיפגע מכיוון שהוא ממוסגר על ידי הפנים שלך ולכן נוטה לעיצוב רב.

אני אוהב בלרינות באותה מידה כמו הילדה הבאה, אבל לערום שיער על הראש שלך מבלי לאבטח אותו בגומייה יוצר מתח רב מדי, וזה מה שעושה שיער שבור.

משמעות המילים הזו היא נזק לשיער ומצביעות על כך ששיערך דורש את תשומת לבך. נזק לשיער מתייחס לנזק לשכבת השיער החיצונית, לציפורן. גלה בפוסט זה את הסוגים השונים של הסיבות והדרכים לתיקון נזקי השיער שלך.

זה מגביר את הציפורן ויוצר חיכוך בין קווצות השיער וגורם להן להשתזר. אני ממליץ על קרם הגדרת תלתלים של מרוקנויל מכיוון שהוא מפריד ומגדיר תלתלים ומזין את השיער.

על ידי שימוש בכמות קטנה של מרכך עזיבה ומוצרי התערבות, אתה יכול להפחית את המתח בגדילי השיער בזמן שאתה מצחצח ומסרק, ואת מכסה המנוע האפשרי שנמתח ושבר בשיער.

אחת הסיבות שאתה נפגע

היא שאתה צובע או מבהיר את השיער במהלך טיפולים כימיים. טיפולי שיער סלוניים מקצועיים מכילים את הריכוז הגבוה ביותר האפשרי של חומרים פעילים. הם מכוונים לכל סוגי השיער, החל מגדילים פגומים שעובדו וכלה בשיער חלש שזקוק למגה עירוי של לחות.

אם נראה שהרכנת שיער על ראשך, כדאי לך לדעת יותר על הסיבות, מה ניתן לעשות כדי לתקן שיער פגום וכיצד להחזיר אותו לבריאות. עכשיו שאתה יודע מה גורם לבעיה, התקווה היא שתוכל לתקן את זה או לפחות להפסיק את הגורם לשיער השבור.

כתיבת תגובה